niedziela, 14 sierpnia 2011

Kolorowoooo;)

Zapomnijcie o modnych jeszcze nie dawno jaskrawych kolorach na paznokciach, teraz na topie są pudrowe kolory lakierów. Są one słodkie, delikatne, romantyczne i dziewczęce. Najładniej wyglądają na paznokciach krótkich i spiłowanych na okrągło. Możecie do nich ubrać się na sportowo i na ''galowo''.

Wielką popularnością cieszy się przedewszystkim kolor NUDE. Nie różowy, nie żółty, neutralny,  pasuje praktycznie do wszystkiego.

INGLOT - ok. od 14 zł do 24 zł.

Aktualnym hitem na paznokciach są także lakiery pękające. Przypominają one styl de ku paż, który kojarzy się wszystkiem ze starymi rzeczami, pękającymi farbami na meblacha. Lakierem tym możecie kombinować kolorami na wszystkie sposoby, od nastroju. Na różowy czarny, na żółty niebieski, na zielony pomarańczowy, biały, brązowy... Wybierzcie kąbinację która najbardziej Wam się podoba.   
Sposób nakładania:
1. Starannie oczyść i opiłuj płytkę paznokcia. Muszą być czyste i suche.
2. Nałóż lakier bazowy w wybranym kolorze. Pamiętaj, że wszelkie pęknięcia będą miały ten właśnie kolor. Lakier nakładaj normalnie, tak jak zawsze. Cała płytka powinna być dokładnie i jednolicie pokryta lakierem.
3. Poczekaj do dokładnego wyschnięcia paznokci. To jest bardzo ważny krok. Lakier bazowy powinien być całkowicie suchy przed przystąpieniem do dalszych kroków. Tylko to gwarantuje uzyskanie pożądanego efektu.
4. Nałóż niezbyt grubą warstwę lakieru pękającego. Uważaj, aby nie przejechać pędzelkiem w tym samym miejscu więcej niż raz.
5. Poczekaj do całkowitego wyschnięcia lakieru, a w tym czasie.... obserwuj magię! Lakier będzie pękał tworząc piękne wzory na paznokciach.
6. Na sam koniec możesz nałożyć lakier utrwalający lub nabłyszczający.

Cena:
 Inglot-ok.28 zł.
Golden Rose-ok.14 zł.
Vipera-ok.15 zł.
Lubicie mieć ''grafiti'' na paznokciach?;P

1 komentarz:

  1. Super blog :P Dzisiaj sobie pomaluje na jaskrawy XD Pozdr :*

    OdpowiedzUsuń